כלים סניטריים

 מותג צרפתי המתמחה בעיצוב וייצור מוצרי יוקרה לאמבטיה מאז 1889.
לג'קוב דלפון מגוון מרהיב של פתרונות עיצוב ומבחר כלים סניטריים מעוצבים בשיק צרפתי מעודן וברמת גימור מושלמת.
השילוב בין טכנולוגיות חדשות לעקרונות יציקה מסורתיים מבטיח לכם חוויה צרפתית מושלמת. המותג מיוצג בישראל על ידי חרש. כלים סניטריים הינם מרכיב מרכזי וחשוב בתכנון בניה או שיפוץ, אנו ממליצים לא להתפשר ולרכוש כלים סניטריים איכותייים ועמידים על מנת ליהנות מהם במשך שנים רבות. הכנסו עוד היום לאחד מאולמות התצוגה של חרש והתרשמו מקולקציה מרהיבה של כלים סניטריים מעוצבים.

 

כל. הבית כמעט כבר מוכן הקירות, הריצוף כל מה שנשאר זה גימורים אחרונים וניתן להיכנס רגע לפני אנו עומדים בדילמה שבה אנו צריכים לבחור כלים סניטריים עבור הבית שלנו, החל מכיורים, אסלות אגניות, ועוד כלים סניטריים לבית.

 

מעתה ניתן להתרשם ממגוון רחב של כלים סניטרים לכל דורש גם אם אתם צריכים כלים סניטריים כגון כיור למקלחת או כיור למטבח בעת שיפוץ בית או בעת בניית בית תוכלו למצוא כלים סניטריים בעיצובים שונים ומשונים.

 

בעבר כיור היה כיור ואסלה הייתה אסלה אמבטיה הייתה אמבטיה כיורי רחצה כיורי מניאורוסטה ועוד כלים סניטרים היום זה די שונה ואחר כיום ניתן למצוא כיורים וכלים סניטריים בכלל מאלומיניום ופורצלן ומחומרים שונים בטקסטורות כאלה ואחרות המשוות לבית מראה מרהיב לעתים כלים סניטרים יכולים להיות ביזריים או כלים סניטריים במראה קלאסי איכותי לחובבי הז׳אנר.