מערכות ספא

לכל אחד יש משהו שהוא מתמכר אליו, וישנם אנשים שמתמכרים לכל עניין המסאז'ים והפינוקים שיודעים להציע לנו מכוני ספא. יחד עם זאת, הביקור התדיר במכוני ספא יכול לשאוב מאיתנו כמויות אדירות של כסף. כדי להתגבר על הבעיה הזאת, פותחו מגוון רחב של מערכות ספא לבית. מערכות אלה כוללות סט של חפצים וציוד שבעזרתם אפשר לבנות ספא קטן בבית, בהתאם למרחב העומד לרשות העניין. כך למשל, ישנן מערכות שלמות וגדולות המשלבות גם מיטת טיפולים ומסאז'ים, גם ג'קוזי ואפילו סאונה יבשה או רטובה קטנה בגודל של מקלחון. ישנן מערכות אחרות הכוללות רק חדר טיפולים ואלו כוללות מיטת עיסוי, שולחן מעוצב, קיט של אביזרי עיסוי כמו אבנים חמות, שמנים ארומאטיים וכדומה.

מוצרים המחלחלים אל הציבור הרחב

באופן כללי, ישנם מוצרים רבים שאת צעדם הראשון אל השוק עשו דווקא בשוק המוסדי, ולאט לאט חלחלו אל האוכלוסייה האמידה, ומשם התפשטו בקרב כל האוכלוסייה. גם העולם של הספא הוא עולם שנולד בשוק המוסדי, בבתי מלון, וכיום הוא מתחיל לעשות את צעדיו הראשונים אל עבר האוכלוסייה הכללית. ייתכן מאוד שבעוד מספר שנים אנחנו נראה בתים רבים שיש בהם מערכות ספא שמאפשרות לבני הבית ליהנות מעיסוי מהנה שאפשר להעניק זה לזה, עם כל הפינוקים וכל האמצעים העומדים לרשות מכון ספא גדול.

כל הפינוק אצלכם בבית

מערכות ספא מגיעות בעיצובים שונים, והן כוללות אלמנטים שונים ומגוונים, וכל אחד יכול לבנות לעצמו את המערכת שהוא מעדיף בהתאם לתקציב שלו, בהתאם למרחב העומד לרשותו בבית, ובהתאם להעדפות האישיות שלו. כדי להתרשם ממערכות אלה כדאי להיכנס לאינטרנט ולצפות בסרטוני וידאו בתחום זה. בסרטונים אלה תוכלו לראות מגוון רחב של מערכות, מה הן כוללות, כיצד הן משתלבות במרחב הביתי, וכיצד ניתן לאחסן אותם בצורה קלה ונוחה. כמו כן, תוכלו להתרשם ממגוון הפינוקים שאפשר ליהנות מהם עם כל מערכת, וממגוון העיצובים השונים שהמערכות האלה מגיעות בהם.

מערכות נייחות, ניידות ומשתלבות

ישנן מערכות ספא קבועות שפשוט מתקינים בבית והן עומדות ועובדות באופן קבוע, וזה מתאים בעיקר לבתים גדולים שבהם יש חדרים מיותרים שאפשר לנצל אותם. ישנן מערכות ניידות ומתקפלות שאפשר לפרוש אותן בשעת פינוק, ולקפל אותן חזרה לאחסון. כמו כן, ישנן מערכות מדולריות המשתלבות במרחב הביתי הנוכחי. כך למשל, תוכלו להזמין מכונת סאונה שמתקינים אותה בתוך המקלחון בחדר האמבטיה, וממלאת את המקלחון באדים חמים המדמים סאונה אמיתית לכל דבר. ישנן מערכות שמתקינים בחדר האמבטיה ומיועדות לדמות סאונה יבשה באמצעות גלי חום בטמפרטורה גבוהה.

מכל המערכות השונות תוכלו להתרשם באתרי האינטרנט של חנויות מתמחות העוסקות בתחום זה, ובתחום של אביזרים לאמבטיה בכלל. המחירים אינם נמוכים בדרך כלל, מאחר ומדובר במערכות שהן מותרות והייצור שלהן הוא מוגבל. ייתכן שבעוד מספר שנים כבכל בית תהיה מערכת כזאת, ירדו גם המחירים.