מקלחוני עיסוי מזכוכית

מקלחוני עיסוי הפכו בשנים האחרונות לטרנד מבוקש, ולחלום של רבים. מקלחוני זכוכית הם מתקני רחצה מעוצבים, הם חוסכים במקום, מאפשרים רחצה במגוון אפשרויות שונות, ניתן להזמין אותם בגדלים ובסגנונות שונים, ואפילו לעצב לעצמכם את המקלחון באופן אישי שמותאם במדויק לחדר הרחצה שלכם. בנוסף, תוכלו להזמין מקלחוני עיסוי מיוחדים ומותאמים לצרכים שלכם. אז למה אתם מחכים? אין ספור מקלחוני עיסוי מזכוכית מחכים שתתקינו אותם בחדר הרחצה שלכם, ותוכלו לבחון אותם, ולראות אותם באולמות תצוגה רבים או באתרי אינטרנט שונים.

מקלחונים לפי הצורך, המקום והתקציב

מקלחוני זכוכית מגיעים בשלל צורות וסגנונות, וניתן להזמין מקלחונים בהזמנה אישית ומיוחדת. כל המקלחונים מיוצרים מזכוכית חזקה ומחוסמת, אטומה או שקופה, וניתן לקבל אותה בצורות שונות.

החלל הפרטי שלכם יכול להיות אמבטיה מפנקת או מקלחון מעוצב בסגנון שמתאים לכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם, תוכלו למצוא מקלחון פינתי שיעשיר את חדר המקלחת שלכם בכמה רמות. 

האפשרויות העומדות בפניכם הן:

  • מקלחוני הזזה, פינתיים, בעלי דלת כנף, מקלחוני אמבטיה (אמבטיונים) מקלחונים עגולים ועוד.
  • התאמה מושלמת של המקלחון למידות הקיימות בחדר האמבטיה.
  • עיצובים שונים, מקלחונים מפוארים, מקלחוני עיסוי מיוחדים וכדומה.
  • אבזור איכותי של ברזים, מתקני תלייה לחומרי רחצה וכלי רחצה וכדומה.

בנוסף לאפשרויות הללו ניתן להזמין מקלחונים עם אבזור מיוחד לאנשים המעוניינים בטוב ביותר.

מקלחונים מיוחדים

מקלחונים מיוחדים הם מקלחונים, המשלבים בתוכם גם אפשרויות רחצה מגוונות כמו מקלחוני עיסוי מפנקים עם לחץ מים גדול במיוחד, ועם כמה נקודות יציאה של התזת המים בו זמנית, המאפשרים מסאג' במקומות שונים בגוף לפי בחירה, וכן מקלחוני אדים וכדומה.

על מנת לאבזר את המקלחונים הללו בצורה איכותית ובטוחה, יש להתקין משאבת מים מיוחדת שתספק את הלחץ הרצוי באופן נקודתי במקלחון, וכן להתקין מחמם מים מיוחד כדי להגיע לטמפרטורות הגבוהות עד להפיכת המים לאדים. משאבות אלה הן משאבות מיוחדות העובדות ללא השמעת רעש כמעט כלל, והן מספקות את הלחץ הדרוש על מנת ליהנות ממקלחוני העיסוי הללו בצורה מושלמת. מכיוון שצריכת המים של מקלחונים אלה רבה, ניתן להתקין גם מתקן למחזור המים לצרכי השקייה ושימוש שאינו לשתייה.

את המקלחונים ניתן למקם בצורות שונות בחדר הרחצה, לרבות מקלחוני פינה החוסכים במקום בתוך החדר, מקלחונים לאורך הקיר עם שלוש קירות זכוכית, שאותם ניתן לבנות בגדלים המותאמים ליותר ממתרחץ אחד. מקלחונים עגולים שיש להציבם במרכז החדר (מיועד לחדרי רחצה גדולים במיוחד).

מקלחוני זכוכית - זה יפה, זה יעיל ומהנה

אין ספק, כי מקלחוני עיסוי מזכוכית הפכו לחלק בלתי נפרד מחדרי הרחצה של היום. כיום, בעת תכנון ועיצוב הבית לוקחים המעצבים והאדריכלים בחשבון הצבת מקלחונים בחדר הרחצה, ומתכננים לכך מקום ייעודי עוד בתוכניות המקוריות של המבנה. בצורה זו לא צריך להתאים את המקלחון לחדר הרחצה, אלא את חדר הרחצה למקלחון. מקלחוני עיסוי אלה הם הטרנד המוביל כיום בחדרי רחצה, ותוכלו לראות אותם גם באתרי אינטרנט של יצרנים ומתקינים שונים, וכן באולמות התצוגה השונים הפזורים בכל רחבי הארץ.