עיצוב חדרי אמבטיה

ראיתם את בית חלומותיכם במודעה בעיתון , הבית מושלם , יש בו הכול, חנייה ,מזגן חשוב מאד למזג האוויר בישראל .. ואפילו שכנים נחמדים , כן גם זה אפשרי , אבל מה עם החדרים בבית? מה עם חדר האמבטיה? האם הוא מתאים עבורכם? גדול מספיק? בוודאי זה מעורר בכם גיחוך חדר אמבטיה גדול בשביל מה אני צריך את זה בבית ? מקלחת זריזה בבוקר או בערב ובחזרה לסידורים. אז זהו ,לא ממש , יותר ויותר אנשים מבינים את הצורך בעיצוב חדרי אמבטיה, למה אתם וודאי שואלים לעצב את חדר האמבטיה? אנשים בוחרים בעיצוב חדרי אמבטיה כיוון שהם יודעים שזהו המקום הכי נחשב בבית כיום, מעבר לאסתטיקה ,חדר האמבטיה הוא מקום המאפשר לנו להירגע אחרי יום ארוך בעבודה .

 

בשנים האחרונות הפך חדר האמבטיה לחדר המרכזי בבית, חדר האמבטיה הפך לדבר הלוהט ביותר בבית, חשבו בעבר חדר האמבטיה היה מקום בו אנחנו מבלים 10 -5 דקות במקרה הטוב לפני העבודה , כיום זה השתנה לחלוטין. כיום בעידן המודרני ברור שכל אדם זקוק לחדר משלו, האמבטיה מסתבר הפכה לחלל האינטימי והפרטי של הרבה אנשים. חשבו מתי יש לנו הזדמנות לבלות עם עצמנו לבד? להעניק לעצמנו זמן איכות בלי המשפחה, להתנסות בקרם גוף חדש ומפנק, רק באמבטיה או במקלחון. כיום אנשים הבינו את הצורך בשינוי לכן ניתן למצוא כיום אנשים רבים המעוניינים בעיצוב חדר האמבטיה שלהם.

 

כיום זה כבר ברור עיצוב חדרי אמבטיה לא כוללים רק התקנה של כיור אלא עיצוב של ממש, עיצוב חדרי אמבטיה לא מסתיים בהתקנה של ארונות אמבטיה, ברז, גופי תאורה ועוד. מהיום האמבטיה מקבלת מקום של כבוד בבית, והופכת לחדר הראשי והמעניין ביותר בבית,איך זה קורה? יותר ויותר אנשים הבינו שעיצוב חדרי אמבטיה לא כולל רק התקנה של אמבטיה וברזים חדשים, לא צריך לקחת לימודי עיצוב פנים כדי לדעת שעיצוב חדר אמבטיה הוא הדבר הלוהט הבא, שאתם צריכים להבטיח לעצמכם, על מה אנשים מדברים שהם מדברים על עיצוב אמבטיה? חשבו למשל האם לא הייתם רוצים להוסיף לאמבטיה שלכם ג'קוזי , זה היה יכול להיות רעיון נחמד מאד, אתם נכנסים לאמבטיה ומעניקים לעצמכם שעה של הנאה מובטחת, אז מדוע שלא תאפשרו זאת לעצמכם?.  

מקווים שאבתם רעיונות, עכשיו נותר רק ליישם.