עיצוב חדר אמבטיה

איזה כיף זה להיכנס לחדר אמבטיה מעוצב, עם ניצול נכון של חלל, אבזור איכותי ופונקציונאלי ואווירה מפנקת ומהנה. כיום, מוצעים מגוון רחב של טרנדים לעיצוב חדר האמבטיה, המאפשרים ליצור חדר אמבטיה קסום ויפה במיוחד. חדר אמבטיה בשילובים של אריחי קרמיקה מעוצבים ויפים, שיש אלגנטי וארונות אמבטיה מרווחים ואטרקטיביים. כמובן, שבכדי להשיג את המצב האידיאלי הזה בחדר האמבטיה שלכם, ישנה חשיבות רבה להשקעה בעיצוב שלו ולבחירה נכונה של כל האבזור והכלים אשר יהוו חלק מחדר האמבטיה.
עיצוב חדר אמבטיה, כולל קבלה של החלטות עיצוביות רבות, ביניהן החלטות לגבי איזה ארון אמבטיה לקנות, היכן להציב את אותו ארון אמבטיה, אלו חומרים לשלב באמבטיה: קרמיקה, שיש, וילונות או אולי חומרים אחרים. מה יהיו הצבעים אשר ישלטו בחדר האמבטיה והחלטות נוספות אשר בסופו של יצרו לנו חדר אמבטיה מהחלומות.

בחירת ארון אמבטיה

אחד השלבים החשובים בעיצוב חדר אמבטיה קשור לבחירת ארון אמבטיה. הבחירה שנעשה תשפיע רבות על הפונקציונאליות והנוחות שנרגיש באותו החלל. כידוע ברוב המקרים החללים של חדרי האמבטיה אם לא גדולים במיוחד וישנה חשיבות שהחלל ינוצל בצורה אופטימאלית. ארון אמבטיה אשר יכיל את כל חפצי האמבטיה השונים, יסייע לנו ליצור מראה נקי ואסטטי לאותו החדר. מכיוון שלעיתים קרובות נבחר לאחסן באותו ארון אמבטיה גם מגבות וגם חומרים נוזליים שונים כמו סבונים או שמפו לשיער, ישנה חשיבותה שהחלוקה לתאים של הארון תהיה בהתאם ותאפשר לנו את המקום המתאים לכל סוג חפצים מבלי שאלו יפגעו באלו. כמובן, שמכיוון שחדר האמבטיה הוא חדר שמאופיין בלחות ורטיבות רבה ישנה חשיבות גם לעמידות של אותו ארון אמבטיה מפני התופעות האלו. כמובן, שגם לעיצוב של הארון תהיה חשיבות גבוהה, רובינו נרצה שהוא ישתלב בצורה הרמונית ויפה עם שאר הכלים והחפצים הנמצאים בחדר האמבטיה ובשורה התחתונה, יתרום ליצירה של מראה יפה ואסטטי כיאה למקום אליו אנו נכנסים בשביל קצת אינטימיות ופינוק.

חומרי הגלם באמבטיה

אריחי אמבטיה יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרי גלם ביניהם: קרמיקה, שיש ועוד. לכל אחד מחומרי הגלם יש את היתרונות והחסרונות שלו. הבחירה בחומר הגלם תהיה תלויה בהעדפה ובטעם האישי שלנו, בהתאמה וההשתלבות עם המראה הכללי אותו אנו רוצים ליצור לחדר האמבטיה וכמובן גם לסוג האריחים ולגודלם. גם כשמדובר בחומר כמו קרמיקה וגם כשמדברים על שיש נוכל להסתייע בהם בכדי ליצור מראה מדהים וקסום לאותו החדר.

קצת על קרמיקה באמבטיה

היתרון של קרמיקה הוא בעבודה שניתן להשיג את החומר במגוון רחב של עיצובים ובהתאם גם טווח המחירים הוא רחב ומגוון ויכול לענות על כל תקציב. בזכות הטכנולוגיה, ניתן כיום להשיג אריחי קרמיקה במגוון רחב של עיצובים וצבעים וליצור לחדר האמבטיה כל מראה אותו נהיה מעוניינים להשיג. מעבר לעיצוב, קרמיקה נחשב לחומר איכותי ועמיד שיכול להתאים ולהשתלב בצורה מצוינת בחדר האמבטיה.

קצת על שיש באמבטיה

משטחי שיש באמבטיה, הם משטחים מעוצבים אשר מעניקים מראה מיוחד ויוקרתי לכל חדר אמבטיה באשר הוא וזאת ללא קשר לגודלו או לצורתו. עיצובי השיש הקיימים הם עיצובים מדהימים ומעוררי התפעלות, שיש יכול להגיע בצבעים בהירים, כהים ומגוונים. בחירת אריחי שיש לאמבטיה יכולה להיות לא קלה, בעיקר בגלל המגוון הרחב של הטקסטורות הסוגים, השילובים והמראות שניתן להשיג באמצעות שיש. בסופו של דבר, במידה והבחירה מתבצעת על פי הקריטריונים הנכונים, ניתן ליצור לחדר האמבטיה מראה מרהיב ומעורר התפעלות וליהנות באופן מיוחד מכל שהייה בחדר זה.