עיצוב חדר הרחצה בבית האח הגדול

רוצים לדעת את כל הסודות על עיצוב חלל הרחצה בבית האח הגדול? השיכשוכית, הצבעים וכל הפרטים בכתבה שלפניכם!

 

השיכשוכית - אמבט עתיק עם טאץ' מודרני
האמבטיה המכונה גם שכשוכית היא למעשה אמבטיית פרי סטנדינג מדגם CLEO מתוך קולקציית האמבטיות של בית העיצוב הצרפתי היוקרתי ג'קוב דלפון שמעוצבת בסגנון עתיק הזוכה לטאצ' מודרני בזכות צבעוניותה. עשויה יציקת ברזל בציפוי אמייל צבוע בכחול בשילוב רגליים פיסוליות בסגנון קלאסי עתיק השואב השראתו ממאות קודמות.

 

מראה מודרני אך לא מנוכר

הריצוף והחיפוי-על מנת לשוות לחלל אמבט בית האח מראה מודרני אך לא מנוכר ובו בזמן ליצור בו אווירה נינוחה ומרגיעה, חופו הרצפה וקירות האמבט באריחים מסדרת SUNSET של מותג הקרמיקה האיטלקי Naxos שעוצבה בהשראת שקיעת החמה ונופיה הקסומים. לחיפוי הקירות נבחרו אריחים במרקם גלי בעיצוב דגרדה בגווני אפרפר ותכלת מעודנים המזוהים עם צבע השמיים המשתקף על פני המים, וליצירת מראה הרמוני, חופתה הרצפה באריחי ריצוף מלבניים שנבחרו באותם גוונים, הפעם בטקסטורה חלקה.

 

 

מקורי ומעורר עניין
כיור- כיור בעיצוב גיאומטרי מינימליסטי מתוך קולקציית L2 O החדשה שמציג בית העיצוב הצרפתי היוקרתי ג'קוב דלפון. מימדי ענק עם אורך יוצא דופן של 150 ס"מ לצד שילוב בין קווים מעוגלים וישרים, משווים לכיור מראה מקורי והופכים אותו למוקד עניין בחלל האמבט.

 

עיצוב גאומטרי ונקי
ברז לאמבט- ברז פרי סטנדינג רצפתי לאמבט מתוך קולקציית Stillness של בית העיצוב היוקרתי ג'קוב דלפון, שעוצבה בהשראת הגיאומטריה הפשוטה והנקייה שאפיינה את הזרם המינימליסטי הצרפתי של שנות ה-30. מאופיין בעיצוב גיאומטרי הבא לידי ביטוי בגוף דקיק וגבעולי וכולל מזלף. ברז לכיור- ברז לכיור האמבט מתוך קולקציית Stillness של בית העיצוב היוקרתי ג'קוב דלפון, שעוצבה בהשראת הגיאומטריה הפשוטה והנקייה שאפיינה את הזרם המינימליסטי הצרפתי של שנות ה-30. מאופיין בעיצוב גיאומטרי בגימור מבריק, עם גוף גבעולי מוטה בזווית של 45 מעלות וידית ישרה ודקיקה, ברז ייחודי זה הופך למוקד עיצובי בחלל.

 

המקלחת כחוויה
ראש מקלחת- אם בביתם סביר להניח שהם יכולים להתקלח במשך שעות, הרי שבבית האח התמונה קצת שונה וההמתנה לתורו של כל אחד ארוכה. על מנת שדיירי הבית יוכלו ליהנות ממקלחת טובה, למרות שלעיתים קצרצרה, אובזר הטוש בבית האח בפריט שישדרג את חווית הרחצה ; ראש גשם שטוח ועגול עם קוטר גדול מבית העיצוב הצרפתי ג'קוב דלפון, לרחצה מפנקת כמעט כמו בספא.

 

מתי יצא לכם לשבת לאחרונה על ביצה?
אסלה- אסלה תלויה משולבת ניאגרה סמויה מתוך קולקציית PATIO של מותג הכלים הסניטריים הצרפתי ג'קוב דלפון בעיצוב נקי , בעל קווים רכים ומעוגלים במראה "ביצתי".

 

הסוד הוא בפרטים הקטנים
מחמם מגבות- על מנת לשמור על הסדר בבית האח ולמנוע ריבים מיותרים בין הדיירים, משולב בחדר הרחצה פתרון נוח ויעיל לייבוש ערמת המגבות שסביר להניח שתיערם, מתלה דקורטיבי המותאם לייבושם של עד 16 מגבות.

 

רוצים לדעת את כל הפרטים המעניינים מאחורי עיצוב חדר הרחצה בבית האח הגדול?

לכתבה על עיצוב חלל המטבח בבית האח הגדול