פינת זולה למרפסת

אין יותר ישראלי מאשר לשבת בפינת זולה בחצר וליהנות מאבטיח צונן בימי הקיץ וכעת שאנחנו בסיומה של עונת החורף, מתקרבים לעונת האביב, זה הזמן המושלם לבחור פינת זולה למרפסת, לחצר או לגינה. נראה כי לאחרונה הריהוט בגינה מתכתב באופן ישיר עם רהיטי הבית, מה שמאפשר לדיירים ליהנות מאתנחתא נעימה גם באוויר הפתוח ולא להסתפק ברהיטי פלסטיק מיושנים ולא נוחים. השפע כיום עולה על גדותיו ומאפשר שהות מפנקת בחוץ גם בימים החמים של השנה. בכדי להתאים את שפת העיצוב הנכונה ביותר לכם ולמרחב החיצוני שלכם, כדאי להתאים את הריהוט לצרכים האישיים שלכם מהגינה ולהימנע מרכישת פריטים מיותרים שלא ישמשו אתכם. כיום ניתן לגוון וליהנות הן מפריטים כפריים, פריטים מודרניים ואף פריטים שאנטיים שישרו אווירה יותר רגועה.

להוסיף צבע

במידה ויש לכם מעט חוש של עיצוב, תוכלו לבחור בעצמכם את פינות הישיבה, מערכות להסבה, רהיטי בריכה כמו מיטות שיזוף וכמובן פינת זולה  עם ערסלים, פופים, נדנדות וספסלים נמוכים. הקדישו מחשבה ונסו לדמיין כיצד כל פריט משתלב עם הרהיטים הקיימים כבר בחצר, שלבו יחד צבעים נכונים ומקמו פריטים משלימים שישלימו את המראה של המרחב החיצוני עם פריטי נוי, כריות, שטיחים ואף משחקים לילדים. במידה ואתם מחפשים כיצד להוסיף צבע אל פינת זולה, שלבו את הצבע בכריות, במזרנים, בפופים ובערסלים, בכדי להעניק לחצר מראה יותר שמח ופחות מונו כרומטי.

פינת זולה עמידה

בבחירת פינת זולה לחצר חשוב גם לשים לב לחומר ממנו הפינה עשויה וכי היא תהיה מסוגלת להשתלב בצורה טובה עם מזג האוויר הישראלי. עמידות בפני השמש הקופחת בימי הקיץ ועמידות בפני הגשם בימי החורף. בכל מקרה, ברכישת המוצרים ניתן להתייעץ עם בעלי המקצוע במקום ולוודא כיצד יש לנהוג בכדי להעניק לרהיטים תחזוקה נבונה. גם בנוגע לריפוד ולבדים שמקשטים את פינות הזולה, יש לוודא כי הם מיוצרים בתהליכים מיוחדים שמאפשרים להם להיות עמידים בפני קרני ה-UV  וכמובן בפני הגשם וכי ניתן להסיר אותם ולכבס בקלות. בנוסף, מומלץ לרכוש כיסוי הולם שיוכל להגן על הרהיטים בעונות גשומות יותר.

הגודל כן קובע

בכל מקרה, את עיצוב הגינה יש לעשות תוך התחשבות בגודל החצר, חשוב להשתדל לא להעמיס מאחר שזה יגרום לחצר שלכם להיראות כמו יריד יד שנייה. התאימו את גודל הרהיטים לגודל החצר ובדקו היטב את המידות המדויקות של המרחב החיצוני. במידה והחצר חשופה ויש לאכלס אותה מאפס, התחשבו מקום שייקחו עצי הפרי, הפרחים, גינת התבלינים וכל שאר האלמנטים שהתכוונתם להציב בחצר. במידה ויש בבית ילדים קטנים, חשוב גם לבחור באמצעים בטיחותיים כמו גידור לא מסוכן, בריכה מגודרת וכמובן פינת משחקים במיוחד עבורם. פינת זולה לחצר מתאימה הן לבני הנוער והן למבוגרים, לכן זו הזדמנות מצוינת להתקרב לבני המשפחה וליצור פינה מיוחדת שתשתלב נהדר במרחב החיצוני.

למידע נוסף על פינת זולה מעץ מלא