קרמיקה או שיש זאת השאלה

אתם בתהליכי בנייה? מגשימים חלומכם? הגיע הרגע לשפץ? חשבו פעמיים. התייעצו עם אנשי מקצוע מוסמכים, אל תסתפקו בהצעת מחיר אחת אך מצד שני אל תשכחו את האיכויות שאתם מעוניינים להכניס אל ביתכם: אקוסטיקה משובחת על ידי בידוד מתאים המוצא ביטוי באבן שיש בחיפוי פנים. דקורציה נעימה למראה של קרמיקה במגוון של צבעים ועיצובים לחיפוי או לריצוף. לא מדובר על פינוק, מדובר על השקעה לטווח רחוק.

איכות הקרמיקה מוכרת לבעלי המקצוע בתחום וכן למי שכבר נהנה במרחב הביתי שלו מפתרונות חיפוי או ריצוף של אריחי קרמיקה דקורטיביים. גם השיש אינו קוטל קנים. מעטים יודעים, אך שיש מהווה מבודד חום טבעי מצוין. האבן משמשת גם כמבודדת ברמה האקוסטית ולכן היא נמצאת יעילה במיוחד עבור בנייני משרדים. השהייה בבית בעל חיפוי שיש נעימה בשל איכות הדקורציה המדברת בעד עצמה, הבידוד וכן בשל הקטנה משמעותית באחוז הרעש החודר אל הבית מהחוץ.

 

שיש הוא הבסיס עבור בניית בית איתן

מדהים לגלות כיצד יותר ויותר בתי עסק, בתי מלון, מרכזי ספא ובתים פרטיים בוחרים את הבחירה האולטימטיבית. מגוון המשטחים אשר משמשים כמצע בסיס לכפות הרגליים הינם מגוונים למראה. שיש או אריחי קרמיקה לריצוף הם לא עוד פטנט קצר מועד. מדובר על פתרון איכותי, בעלות נמוכה, עמיד, נוח לניקיון ובעל מראה המוסיף אלגנטיות לכל מקום. בשל סיבה זו מוצאים מקומות בילוי כגון בתי קפה וברים, וכן רשתות שיווק שונות, (בנוסף לענף האירוח בארץ), לעשות שימוש בשיש / קרמיקה. מכיוון שמדובר על פתרון נוח ויעיל עבור ריצוף, הוא עלה גם למודעות הציבור הפרטי כבר לפני כמה וכמה שנים. מעצבי פנים רבים, אדריכלים וקבלני בנייה עושים שימוש וממליצים על השיש ועל קרמיקה כפתרון המתאים ביותר עבור ריצוף בית פרטי ודירה. וכן למשטחי עבודה במטבח ואפילו במטבחי גן בבתים פרטיים, אחרי הכל היכן נכין את המזון לפני צלייתו בגריל גז? כמובן על משטח שיש וחיפוי קרמיקה על הקיר שמעליו.

 

קרמיקה, גולת הכותרת של עולם העיצוב

בתים רבים בארץ מצאו לנכון לקחת את מרחב החיפוי על ידי קרמיקה והשיש צעד אחד קדימה. עיצוב החיפוי הפנימי של הבית, על ידי שיש, הוא ליגה אחרת לגמרי. חזותו החיצונית של ביתכם תראה שונה לחלוטין על ידי מגע האבן היפיפייה הזו. כאמור, חיפוי שיש מאפשר את הקטנת הטמפרטורה בחלל הבית באופן משמעותי וכמו כן, רמת הרעש תקטן בצורה משמעותית. אך אין מדובר כאן רק באיכות חומר גלם אטרקטיבי ושימושי, מדובר גם על בחירה אחרת של רמת חיים. פתרון עיצובי נוח לניקיון ואקסקלוסיבי למראה לכל הדעות.

 

ארון אמבטיה מלא הפתעות

בבית מעוצב לעילא ולעילא לא ניתן לוותר על שום פרט, לא על עיצוב קרמיקה לריצוף ולא על האביזרים שבו. ארון אמבטיה דהוי אינו מזמין עבור שהייה בחדר הרחצה. ארון אמבטיה אינו נדרש לעלות גבוהה על מנת שיהיה בעל טאצ' עיצובי מיוחד. התחכום בענף העיצוב הוא יצירת ארון אמבטיה יעיל ונוח לשימוש, עמיד בתנאים בהם הוא נמצא (לחות וחום) ועדיין נראה כמו ארון אמבטיה מהאגדות.

ארון אמבטיה איכותי עשוי עץ סנדויץ' אשר מצופה בפורניר המקנה לו את העמידות המתבקשת. צרכי האחסון השונים מהווים את בסיס השיקולים עבור בניית ארון אמבטיה. מגוון הצבעים והדוגמאות מתווספים אל  מנגנון הסגירה הנוח והאיטי של ארון אמבטיה איכותי שמאופיין  בגימור מושלם ומקצועי. ניתן לשלב בין ארון אמבטיה לבין מראות קריסטליות אשר משלימות את התמונה העיצובית ומהוות כלי פרקטי ואלגנטי. חשוב כי ארון אמבטיה יענה על הדרישות בעלי הבית, הווה אומר יהיה גדול דיו עבור תכולת הדיירים ויענה על הטעם האישי שלהם.